szkoła międzynarodowa
Dodane: 2015-07-02 Kategoria: Kształcenie / Placówki Edukacyjne

Jak sama nazwa wskazuje szkoła międzynarodowa, to nic innego, jak placówka, która skupia dzieci z różnych krajów. Wielu wydaje się, że na terenie naszego kraju takiej szkoły nie ma, ale jest to myślenie błędne, bo należy ona do nas. W naszej szkole uczy się mnóstwo dzieci tak z Polski, jak i innych krajów i to nie tylko tych europejskich. W związku z tym możemy powiedzieć, że nasza szkoła międzynarodowa tworzy społeczność międzynarodową. Zajęcia odbywają się tutaj w języku angielskim, a więc już samo to jest wielkim plusem. Po ukończeniu naszej placówki twoje dziecko ma na pewno znacznie większą szansę na międzynarodową karierę.

Przeczytać warto:

Przygotowanie do pracy magazyniera już teraz.
Przygotowanie do pracy magazyniera już teraz.

Dla osób, które chciałyby podjąć pracę jako magazynier udostępniamy atrakcyjne szkolenia i kurs magazyniera. Katowice to jedno z miast, w którym łatwo można się z nami skontaktować i zapisać na odpowiednie s...

Szkoła wizażu, stylizacji oraz make-upu
Szkoła wizażu, stylizacji oraz make-upu

Zagęszczanie brwi to jeden z wielu zabiegów, których uczymy na naszych warsztatach z wizażu. Europejska Szkoła Stylizacji Select już od wielu lat prowadzi zajęcia z fryzjerstwa, stylizacji paznokci oraz make-up"u....

Kursy z różnych języków obcych dla dzieci
Kursy z różnych języków obcych dla dzieci

Kursy angielskiego w Anglii czy hiszpańskiego w Hiszpanii to jedna z najlepszych form, aby znacznie poprawić znajomość danego języka. Nasza firma od dłuższego czasu specjalizuje się w oferowaniu wysokiej jakości...

Zarządzanie, przedsiębiorczość i pedagogika
Zarządzanie, przedsiębiorczość i pedagogika

Jeżeli interesuje Was zarządzanie lub pedagogik, to zapraszamy Was na studia zaoczne lub studia dzienne. Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu wszystkim studentom oferuje dogodne warunki nau...

Dobre kierunki studiów
Dobre kierunki studiów

Nasza nowoczesna uczelnia humanistyczna zapewnia dostęp do wielu różnorodnych kierunków studiów i kursów podyplomowych. Zapewniamy dostęp m.in. do studiów I i II stopnia z zarządzania czy lingwistyki (w tym z an...